Tělové legíny

V posledních měsících se roztrhl pytel s nošením tělových legín. Dámy už nechtějí být tak zářivé a vracejí se ke klasice, která prostě nikdy nezestárne. Poloprůhledné tělové legíny si zamilovaly i české a světové celebrity. Modely zdobené kalhotkovou částí mají viditelně zesílené špičky, pohodlné ploché švy a malý klínek. Buďte sama sebou a pořiďte si tělové kousky, které upotřebíte k sukním, dlouhým svetrům i topům.

Možná se vám zalíbí tělové legíny sportovního typu, jež se pyšní zeštíhlujícím efektem. Dopřejte své siluetě optický klam, jež se postará o sexy křivky a zasytí lačné pohledy mužů. Legíny tělové barvy lze nosit do práce anebo při různých volnočasových aktivitách. Tělová barva může být i lesklejší či v kombinaci se zvířecím motivem. Dejte šanci tělové barvičce a propůjčete svému tělu přirozenost. Jako bonus skryjí tělové modely nepěknou pomerančovou kůži a jiné nedostatky.

Sexy legíny z jemné lesklé kůže a průhledné vsadkyPrůhledné legíny na párty

Sexy legíny z jemné lesklé kůže a průhledné vsadky

Těžko najít dostatek superlativů pro tyto skvělé a neotřelé legíny Allure. Kombinace materiálů wetlook a mesh jako by přímo vybízela a šeptala: „obleč si mě na party“. Sexy vzhled jemné lesklé kůže s průběžnou vsadkou z průhledného meshe je nezvyklá kombinace, která se však stává vysoce trendy.
Síťovina láme rekordy v oblíbenosti, a když se spojí ještě s „mokrým“ lookem, těžko k těmto legínám budete shánět konkurenta.

Cena v době recenze: 399 Kč

Béžové dlouhé dámské kalhotové legíny s pružným pasemSvětlé legíny tvarující zadeček

Béžové dlouhé dámské kalhotové legíny s pružným pasem

O tom, že legíny by rozhodně neměly v našem šatníku chybět, není třeba psát. Dokážou nahradit punčocháče, kraťasy a také klasické kalhoty. Jsou sportovní, rebelské, romantické i ryze elegantní. Představujeme vám kalhotové legíny v elegantním designu, které můžete nosit místo kalhot. Jde o velmi módní a příjemný model s pružným pasem, který zdobí našité knoflíčky na bocích. V těchto legínách můžete bez obav vyrazit do společnosti, do práce i na večírek.

Cena v době recenze: 450 Kč