Legíny Puma

Komfort, styl a trendy provedení jsou typické pro legíny Puma. Oddejte se pohodlí při běžném nošení i náročných sportovních aktivitách. Legíny Puma padnou k mnoha outfitům a vyladí k dokonalosti každou partii spodní části těla. Sportovní modely se přizpůsobí postavě zcela přirozeně, proto je mají v lásce dámy všech generací. Elastický pas je zárukou komfortu. Díky kvalitním materiálům se budete cítit naprosto skvěle. I když se budete oddávat fyzicky složitým cvičením, budete stále v suchu!

Mladé dívky i zralé ženy mohou legíny Puma vybírat z velikostí XXS – XL. Pokud si myslíte, že vaší postavě obepnutý střih neprospěje, jste na omylu. Právě naopak. Nevysportované části těla budou pomocí elastických vsuvek zpevněny a vyladěné křivky na sebe nenechají dlouho čekat. Užívejte si unikátního barevného výběru. Ať už se rozhodnete pro tradiční černou anebo bílou, růžovou, tyrkysovou, zelenou, fialovou a růžovou, budete královny sportovišť! Legíny Puma upotřebíte při běhu, fitness aktivitách, chůzi a dlouhých procházkách s rodinou. Zesílený pas, komfortní elastické vychytávky formující postavu a trendy design vám padnou do oka!

Sportovní legíny Puma s barevným potiskemLegíny Puma s květinovým potiskem

Sportovní legíny Puma s barevným potiskem

Sháníte nové pohodlné legíny na sportování, ale nemůžete si vybrat ze všech dostupných zdrojů? Jednoduché řešení má pro vás slavná značka PUMA, která je mezi světovými unikáty mezinárodních značek. Patří mezi jednu z mála, která se zajímá o sportování, běžné aktivity a pohodlí při sportování. Společně s Adidas, Hannah a dalšími značkami, soupeří o post nejlepší světové sportovní značky. Legíny mají klasický stretchefect a klasický střih legín. Jsou vyrobené z příjemného a kvalitního materiálu, který má vlastnosti rychle odváděného potu.

Cena v době recenze: 699 Kč

Legíny Puma ACTIVE ESS BandedŠedo-růžové sportovní legíny Puma

Legíny Puma ACTIVE ESS Banded

Víte co je právě in i ve světě sportovní módy? Protože pokud ještě nemáte svoje oblíbené sportovní legíny a minimálně fotku v nich je třeba to napravit! A to nejlépe přímo v těchto neodolatelných dámských legínách oblíbené světové značky Puma. ActiveEssBanded neslouží ani zdaleka jenom k účelu focení. Především svými skvělými funkčními vlastnostmi DryCell překvapí každou majitelku těchto sportovních kalhot.

Cena v době recenze: 699 Kč