Legíny Nebbia

Komfortní a prudce moderní legíny Nebbia patří k nejkvalitnějším, a to nejen díky odvážným motivům a vzorům. Kolekce této módní značky jsou extravagantní a stylové. Ideálně se osvědčí ve fitcentru i při domácích a venkovních sportovních aktivitách. Mladé dívky i dámy milující komfort ocení neotřelé zpracování. Pokud chcete být hvězdami fit center a posiloven, pořiďte si legíny Nebbia, jež jsou vyrobeny z příjemných, prodyšných a přiléhavých materiálů. Určitě zaujme i pestrost střihů a velikostí. Lze počítat s rozmezím S – XL!

Legíny Nebbia padnou každé ženské postavě, protože jim nechybí nejrůznější vychytávky. Oblíbené je zadní řasení zvýrazňující zadeček a zabezpečení flexibility i při hlubokém dřepu. V každém případě si zamilujete maskáčové produkty, ale také modely v červené, černé, modré, fialové, bílé, zelené, žluté či růžové barvě. Dejte přednost modernímu designu, nápaditým designům a kvalitnímu zpracování! Díky legínám Nebbia se budete cítit sexy při každičkému pohybu!

Krátké běžecké/fitness legíny s pestrým vzoremTříčtvrteční legíny do fitka

Krátké běžecké/fitness legíny s pestrým vzorem

Milujete pohyb a je pro Vás vším? Tak to jste na správné adrese. Neboť není nic geniálnějšího, než si pořídit k vašemu oblíbenému sportu to správné oblečení. A proto výrobce Nessi přináší tyto dokonalé běžecké legíny, které jsou v oblíbené tříčtvrteční délce, tedy do půli lýtek. Tyto sportovní legíny jsou vyrobené samozřejmě z prvotřídního materiálu Flexible fit, který dokonale odvádí vlhkost od těla, což zaručuje maximální komfort v průběhu tréninku klidně vevnitř v tělocvičně či venku v přírodě.

Cena v době recenze: 1 150 Kč