Leginy Freddy

Pokud prahnete po skvěle padnoucích sportovních kalhotách, dejte přednost legínám Freddy. Ihned vás okouzlí bohatý výběr v jednotlivých kolekcích. Záleží jen, zda hledáte model pro sportování anebo pro volnočasové aktivity. Legíny Freddy jsou speciálně šité, aby zdůraznily přednosti ženské postavy. Rozhodně je pořídíte v různých délkách, barevných kombinacích, designech, provedeních a materiálech. Pomocí moderních technologií dovedou odvádět pot od těla, což ocení hlavně aktivně žijící dámy všech generací. Za zmínku stojí i to, že umí udržet tělo v suchu, jen tak nikdy při náročných sportovních momentech neprochladnete.

Trendy a sexy legíny Freddy zaujmou i v džínovém provedení. Speciálně šité kalhoty s tvarovacím push-up efektem si oblíbí každičká dáma. Jen si představte, jak se zvýrazní přednosti vaší postavy a zakryjí její nedostatky. To je úžasné stejně jako pohodlí, pružnost, silikové prvky udržující kalhoty na správném místě. Je naprosto báječné, že si je mohou dovolit i dámy objemnějších proporcí. Jsou k dispozici ve velikostech XS – XL. Špičkově zpracované a vysoce komfortní legíny Freddy nesmí chybět v garderobě žádné moderní ženy.

Tmavě modré fitness legíny s geometrickým vzoremFunkční legíny na běh

Tmavě modré fitness legíny s geometrickým vzorem

Chcete při cvičení udělat dojem a jednoduše vám záleží na módě, i když z vás zrovna teče pot proudem? Jste přesně náš člověk. Právě pro takové šikovné „fitnesáky“ ušil výrobce tyto dámské sportovní legíny Wire. Noisymay není totiž jenom tak obyčejná značka oblečení! Přesně ví, co se právě nosí a v čem zazáříte. Ať už jdete makat do fitness centra nebo běhat klidně pod otevřenou oblohou. Jedná se o dánskou značkovou módu, která je součástí oblíbené společnosti Vero Moda.

Cena v době recenze: 563 Kč