Bambusové legíny

Bambusové funkční legíny jsou skvělé zejména díky jejich pružnosti. Dalším plusem, díky kterému jsou bambusové legíny tak populární je i to, že bambusové vlákno dokonale saje a odvádí tak pot i vlhkost z pokožky a to téměř 3x více, než klasická bavlna. Jsou antialergenní, antibakteriální a skvěle pomáhají eliminovat zápach. Jsou vhodné tak pro ženy které trpí citlivou a suchou pokožkou.

Bambusový materiál je pružný, kvalitní a jedinečně jemný a proto bambusové legíny tak skvěle sedí. Jsou vyrobeny z přírodního, ekologického materiálu, který má vysokou životnost. Na výběr je z několika vzorů i provedení a je jen a jen na vás, jaké se stanou vaším favoritem. Skvělým plusem je, že nezabírají moc místa, takže jich ve vašem šatníku můžete mít hned několik. Tak neodolávejte, a vyberte si ty svoje!

Černé bambusové legíny i ve velikostech xxxl

Hledáte vhodné oblečení pro svoji menší a baculatejší postavu? Pak musíte vyzkoušet tyto jedinečné tmavé legíny z bambusového materiálu! Díky nim totiž rázem dosáhnete štíhlejší postavy bez toho, aniž byste celé dny trávila v posilovně nebo upíráním jídla. Říkáte si, jak je to možné? To proto, že jsou navrženy v černém neprůhledném designu, který jak každý ví, opticky zeštíhluje a prodlužuje postavu. Zároveň však mají něco navíc než běžné legíny.

Cena v době recenze: 495 Kč