3/4 těhotenské legíny

Také si chcete připadat příjemně a krásně i v období těhotenství? Pak pro vás budou 3/4 legíny ideální volbou. Asi každá žena má pocit, že má zejména v těhotenství nedostatek oblečení. Každá těhotná nastávající maminka může chodit oblečená nádherně a nemusí se v ničem omezovat. V těhotenských legínách se budete cítit naprosto perfektně! Nádherně se hodí k šatům, sukním, tunikám, nebo i ke svetrům.

3/4 těhotenské legíny se hodí do počasí, které není úplně letní, ale není ani velká zima. Vybrat si můžete z několik variant, barev, střihů i designu a je pouze na vás, jakými legíny svůj těhotenský outfit podtrhnete. Tyto těhotenské legíny ocení naprosto každá nastávající maminka díky tomu, že se legíny nebudou nikde nepříjemně zařezávat. Tak vybírejte, v nabídce je těchto legín opravdu spoustu a vybere si tu opravdu každá těhulka.

Bavlněné 7/8 legíny s rozparkemRozparek na nohavici legín

Bavlněné 7/8 legíny s rozparkem

Hledáte legíny, které budou vhodné jak pro běžné nošení, tak i pro příležitostné sportování? Pak vám jistě padnou do oka pohodlné sedmiosminové legíny s rozparkem DCM Gina, které mají široké využití a jejichž praktický střih využijete především v letním období. Tyto legíny jsou ideální pro každodenní nošení k delším tričkám či módním tunikám, čímž vždy vytvoříte neokoukaný outfit!

Cena v době recenze: 152 Kč

Dlouhé legíny k tunikám, šatům i šatovkámČervené legíny pro plnoštíhlé

Dlouhé legíny k tunikám, šatům i šatovkám

Hledáte legíny, které vkusně doplní váš outfit a zařadí se do vašeho šatníku s ladností a půvabem? Pak je máte právě před očima! Tyto dlouhé legíny jsou zárukou vydařeného vzhledu, který ocení i vaše okolí. Tolik pochvalných komentářů jste určitě ještě neslyšela. Nejlepší na nich je však to, jak příjemně se nosí a přizpůsobují se křivkám. To je způsobeno kvalitním materiálovým složením, jež obsahuje velký podíl viskózy a elastanu.

Cena v době recenze: 445 Kč